Активісти анонсували екологічну акцію та фестиваль

article image
Переглядів: 1048

З метою виховання відповідального ставлення громадян до довкілля, утвердження та пропаганди правильного поводження з відходами та розвитку українського волонтерського руху, костопільська команда волонтерів ініціативи «Зробимо Україну чистою разом - 2016», громадська організація «Let’s do it, Ukraine» та громадська організація «Фундація регіональних ініціатив» 22 січня 2016 року ініціювала проведення круглого столу на тему «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення екологічних проблем міста Костопіль»

Зустріч відбулася 22 січня 2016 року з 16:00 до 18:00 год за адресою: м.Костопіль, вул. 1 Травня, 7 у залі засідань Костопільської міської ради (4 поверх).

На обговоренні були присутні представники декількох відділів Костопільської районної державної адміністрації, депутати міської та районної рад, представники громадськості, районного будинку культури та спортивних організацій, підприємці.

На зустрічі було проведено презентацію основних ідей та огляд успіхів акції за попередні роки проведення.
Після детальної презентації ініціатори проекту в місті Костопіль розповіли про свої плани на 2016 рік: провести наймасштабнішу акцію прибирання "Зробимо Україну чистою разом!" та еклогічний фестиваль "ЧИСТОFEST". Також озвучили декілька пропозицій по співпраці присутнім. Далі організатори планують зустрічатись для детальних обговорень подальших дій з представниками окремих сфер діяльності: комунальна, культурна, освітня.

Команда відкрита для співпраці та ідей.
Посилання у соц . мережах :
https://vk.com/letsdoit_rv
https://vk.com/ldukostopil
https://www.facebook.com/groups/letsdoitrv/
Телефон для відгуків та пропозицій: (098)0848230 - Людмила Осипчук
Щоб зареєструватися на акцію або взяти участь у її організації, заповняйте анкету: http://goo.gl/forms/AFeiaKWNLR