Чи потрібне нове підприєство Костополю?

article image
Переглядів: 1906

 ТОВ "Українські лісопильні" - компанія, про яку зараз говорять майже у всіх владних кабінетах, на всіх постійних комісіях міської ради та активісти. Компанія, котра має в планах створити півтори сотні робочих місць для висококваліфікованих спеціалістів, а її засновники роблять інвестиції у декілька мільйонів гривень.

Засновниками ТОВ "Українські лісопильні" юридично стала офшорна компанія зареєстрована на Кіпрі "УКРЕСТА ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД" та українська ТОВ "ЕДВАЙЗОРІ ІНВЕСТМЕНТЗ". При цьому частка статутного внеску від кіпрської компанії складає 75%.

ТОВ "Українські лісопильні" розташувались на території колишнього домобудівного-комбінату поділивши його територію зі "СВИСПАН ЛІМІТЕД". Протягом року там успішно відбувається реконструкція старих цехів, заміна обладнання на більш сучасне та майже повністю автоматизоване. Місяць тому компанія звернулась до міської ради щоб отримати в оренду ділянку для прокладання кабелю, котрий буде постачати для підприємства електроенергію потужністю до 10МВт. Далі пропонуємо вам відео того, як обговорювалось дане питання на "земельній" комісії міської ради:

 П`ятниця, 4 грудня 2015 року:

 Середа, 9 грудня 2015 року:

В середу, депутати Костопільської міської ради отримали смс про те, що сесія, котра має відбутись наступного дня, переноситься. Пізніше на сайті Костопільської міської ради з`явилось повідомлення наступного змісту "У звʼязку з доопрацюванням Регаменту Костопільської міської ради сьомого скликання, за пропозицією депутатів міської ради, повідомляємо, що друга сесія міської ради переноситься з 10 грудня 2015 року на 18 грудня 2015 року на 10.00 годину."