Остаточні результати місцевих виборів

article image
Переглядів: 1157

 Якщо ще декілька тижнів тому не до кінця було зрозуміло, хто яку раду вибрав, то вже сьогодні і склади і керівництво усіх рад сформовані остаточно. Залишилось лише формування постійних комісій у цих радах.

У минулу п’ятницю відбулось засідання Громадської ради при Костопільській РДА. Одним із пунктом порядку денного було ознайомлення з підсумками місцевих виборів. Про результати доповідав член Громадської ради, а тепер ще й новообраний депутат Костопільської районної ради Тарас Глудик.

За його словами, на виборах 25 жовтня у Костополі та Костопільському районі була відзначена низька явка виборців, але системних порушень та фальсифікацій, які могли б вплинути на результат волевиявлення виборців, зафіксовано не було. Хоча і згадав про суперечки, що відбувались у Костопільській МВК. Отож:

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
сьомого скликання

костопільська міська рада сьомого скликання

Голова ради – Денисюк Євген Олексійович (Батьківщина)
Перший заступник голови – Ткачук Андрій Володимирович (Народний рух)
Заступник голови – Моторко Олег Васильович (Свобода)
Заступник голови – Волос Володимир Григорович (Батьківщина)
Секретар ради – Єрмаченко Дмитро Васильович (Батьківщина)
Керуюча справами виконкому – Ткачук Ніна Василівна
Кулик Ігор Ярославович (Батьківщина)
Литвин Анатолій Анатолійович (Батьківщина)
Литвин Анатолій Степанович (Батьківщина)
Матвійчук Алла Григорівна (Батьківщина)
Онищук Ігор Ярославович (Батьківщина)
Філінюк Володимир Миколайович (Батьківщина)
Артюх Ігор Сергійович (Свобода)
Домінікін Павло Павлович (Свобода)
Максимов Олександр Іванович (Свобода)
Павловська Надія Ярославівна (Свобода)
Семещук Ігор Лаврентійович (Свобода)
Юхневич Павло Володимирович (Свобода)
Кошелєв Віталій Ігорович (Народний рух)
Мельник Андрій Миколайович (Народний рух)
Ярмольчук Інна Миколаївна (Народний рух)
Безбах Леонід В’ячеславович (Радикальна партія)
Литвин Володимир Васильович (Радикальна партія)
Лукашевич Андрій Михайлович (Радикальна партія)
Самчук Михайло Миколайович (Радикальна партія)
Біньковський Руслан Валерійович (Солідарність)
Садикін Олександр Федорович (Солідарність)
Толочик Андрій Євстафійович (Солідарність)
Козачок Людмила Василівна (Самопоміч)
Коренчук Андрій Арнольдович (Самопоміч)
Лазарчук Алла Володимирівна (Самопоміч)
Войцеховський Ігор Володимирович (Укроп)
Харченко Юрій Васильович (Укроп)
Чувашов Володимир Вікторович (Укроп)
Касянчук Сергій Дмитрович (Конкретних справ)
Філімонюк Андрій Андрійович (Конкретних справ)
Грипіч Ярослав Миколайович (Прогрес)
Кушик Валерій Олексійович (Прогрес)

 

КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
сьомого скликання

Костопільська районна рада сьомого скликання

Голова ради – Ткачук Сергій Михайлович (Батьківщина)
Заступник голови – Кузнюк Юрій Богданович (Свобода)
Банацький Максим Валерійович (Батьківщина)
Бачук Володимир Олександрович (Батьківщина)
Бучко Тарас Григорович (Батьківщина)
Деркач Валерій Олександрович (Батьківщина)
Мирончук Петро Степанович (Батьківщина)
Овдійчук Володимир Степанович (Батьківщина)
Ткачук Петро Корнійович (Батьківщина)
Коваль Сергій Євгенович (Свобода)
Ковальчук Микола Миколайович (Свобода)
Мелейчук Ігор Миколайович (Свобода)
Повх Віталій Віталійович (Свобода)
Трохлюк Сергій Петрович (Свобода)
Дулік Валентина Петрівна (Солідарність)
Железний Микола Миколайович (Солідарність)
Зулайкхі Тамара Василівна (Солідарність)
Козак Василь Дмитрович (Солідарність)
Потапчук Людмила Аполінаріївна (Солідарність)
Пустовіт Олександр Михайлович (Солідарність)
Глудик Тарас Вікторович (Конкретних справ)
Добрикін Олег Миколайович (Конкретних справ)
Меч Валерій Лукашович (Конкретних справ)
Максимов Володимир Олександрович (Народний рух)
Наумець Анатолій Васильович (Народний рух)
Пацурківський Михайло Аркадійович (Народний рух)
Левчик Надія Миколаївна (Радикальна партія)
Прокопенко Віктор Федорович (Радикальна партія)
Прокопенко Ігор Вікторович (Радикальна партія)
Бородавка Наталія Василівна (Укроп)
Коваль Сергій Євстафович (Укроп)
Кравчук Василь Вікторович (Укроп)
Завада Юрій Степанович (Самопоміч)
Остапчук Вікторія Юріївна (Самопоміч)
Праск Богдан Святославович (Українська народна партія)
Талащук Віктор Флорович (Українська народна партія)

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
сьомого скликання

Рівненська обласна рада сьомого скликання

У списку виділені представники Костопільщини

Голова ради – Ковальчук Володимир Олександрович (Радикальна партія)
Перший заступник голови – Драганчук Микола Миколайович (Батьківщина)
Заступник голови – Бучинський Олексій Андрійович (Свобода)
Благодир Юрій Анатолійович (Солідарність)
Бойко Віталій Ярославович (Солідарність)
Данильчук Олександр Юрійович (Солідарність)
Кириллов Михайло Михайлович (Солідарність)
Корнійчук Олександр Васильович (Солідарність)
Крока Валентин Іванович (Солідарність)
Крук Михайло Адамович (Солідарність)
Лобчук Микола Іванович (Солідарність)
Мельник Микола Петрович (Солідарність)
Мисько Олександр Степанович (Солідарність)
Охремчук Віктор Павлович (Солідарність)
Петрук Анатолій Васильович (Солідарність)
Потапчук Руслан Васильович (Солідарність)
Редько Валерій Ярославович (Солідарність)
Сухович Віталій Миколайович (Солідарність)
Ундір Віталій Олексндрович (Солідарність)
Фізик Ігор Васильович (Солідарність)
Чугунніков Віталій Семенович (Солідарність)
Шарманський Юрій Ярославович (Солідарність)
Бондар Анатолій Іванович (Батьківщина)
Бузян Степан Степанович (Батьківщина)
Вервега Михайло Степанович (Батьківщина)
Караїмчук Іван Васильович (Батьківщина)
Козак Олексанлр Борисович (Батьківщина)
Кравчук Павло Григорович (Батьківщина)
Кучерук Микола Герасимович (Батьківщина)
Мариніна Людмила Василівна (Батьківщина)
Мартинюк Петро Степанович (Батьківщина)
Нестеренко Олександр Леонтійович (Батьківщина)
Нестерук Олександр Петрович (Батьківщина)
Павловська Ксенія Сергіївна (Батьківщина)
Сухляк Владислав Олегович (Батьківщина)
Ткач Олександр Олександрович (Батьківщина)
Черній Алла Леонідівна (Батьківщина)
Білик Юрій Романович (Радикальна партія)
Васильєв Олександр Анатолійович (Радикальна партія)
Воронко Тетяна Данилівна (Радикальна партія)
Женевський Сергій Юрієвич (Радикальна партія)
Лозова Оксана Василівна (Радикальна партія)
Сайчук Андрій Олександрович (Радикальна партія)
Свисталюк Сергій Анатолійович (Радикальна партія)
Ширяєв Олександр Сергійович (Радикальна партія)
Юзепчук Віктор Іванович (Радикальна партія)
Алексейчук Анатолій Антонович (Свобода)
Бортнік Андрій Анатолійович (Свобода)
Валявка Володимир Ярославович (Свобода)
Гомон Олександр Олександрович (Свобода)
Муляр Володимир Степанович (Свобода)
Савчук Ірина Григорівна (Свобода)
Савчук Олександр Іванович (Свобода)
Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна (Конкретних справ)
Грисюк Анатолій Іванович (Конкретних справ)
Кльоп Василь Федорович (Конкретних справ)
Романюк Ярослав Романович (Конкретних справ)
Стецюк Василь Григорович (Конкретних справ)
Файфура Богдан Михайлович (Конкретних справ)
Бірук Борис Іванович (Укроп)
Гордійчук Діана Юріївна (Укроп)
Гусарук Валерій Миколайович (Укроп)
Назарчук Леонід Михайлович (Укроп)
Шевченко Геннадій Миколайович (Укроп)