Різдвяний дощ зі стелі - чим не новорічна казка?

article image
Переглядів: 600

Саме в таких умовах зустріла низку зимових свят костопільчанка Раїса Веденєєва, що мешкає на третьому поверсі будинку №1-а по вулиці Коперніка.

До редакції "КОСТОПІЛЬ.ІНФО" звернулась донька Раїси Кіндратівни:

Завітавши за адресою одразу після Різдва, ми були щиро здивовані акуратно розставленими мисками та ванночками, що поступово наповнювалися краплями води зі стелі, мокрі рубці на якій загрожують ось-ось доповзти до люстри та «позагравати» з електропроводкою.

- Протікати ось так сильно, із капанням, стеля в нашій квартирі почала з 2009 року, - розповіла жінка. - Воно й раніше траплялося, але після так званих «латкових» ремонтів, які здійснювалися силами Костопільського БЖКП, на певний час текти переставало. В одній кімнаті електрику довелося вже відключити. Здається, доведеться тепер і в залі сидіти при свічках. При свічках, але без романтики…

 Сама Раїса Кіндратівна в квартирі проживає не постійно, бо має основну роботу за межами Рівненщини. Діти навідуються лише для того, щоб полити, наприклад, вазони.
- Куди ми тільки не зверталися, - продовжує, - кого лишень не просили допомогти. Кажуть, обіцяного три роки чекають, а тут вже скоро десяток літ буде. Тож і колекціонуємо відписки з відмовками та офіційними поясненнями про нестачу коштів на якийсь людський ремонт. Покрівлі з горищем наша триповерхівка не має. Всім відомо, як непросто боротися зі старою терасою, що тече по швах, прикритих давно «на ладан дихаючою» толлю чи руберойдом радянський часів. Я живу без чоловіка і в Костополі буваю рідко. Як бути далі - просто не знаю. Ці «капежі» зі стелі - то мої сльози. Невже нічого не можна вдіяти в такій ситуації?

Коментуючи даний стан справ, директор Костопільського багатогалузевого житлово-комунального підприємства Олександр Андрощук зазначив, що йому відома озвучена проблема. В згаданому будинку, зведеному ще в 60-ті роки минулого століття, через своє специфічне облаштування покрівля протікає лише над однією квартирою - помешканням громадянки Раїси Веденєєвої.

- Цими днями вона звернулася за допомогою до мене особисто, - повідомив директор. - Ситуацію щодо причин протікання покрівлі вивчили спеціалісти нашого підприємства. Найближчими днями здійснимо черговий латковий ремонт, стеля текти не буде. На сьогодні у нас розробляється спеціальна програма з виділення коштів на капітальний ремонт покрівель таких ось старих будинків. Сподіватимемося, що найближчим часом проблему зможемо вирішити раз і назавжди.

Сподіватимемося і ми, що костопільчанам на голови більше не крапатиме. І на вуха не вішатиметься, бо невідомо іще, яка з цих бід більше бісить пересічного українця.