У районному центрі крадуть масло

article image
Переглядів: 1111

У Костопільському районі почастішали випадки крадіжок трансформаторного масла. Внаслідок цих подій завдано значної шкоди, оскільки масло в трансформаторі виконує дві функції: електричної ізоляції і передачі тепла від активної частини трансформатора до механізму охолодження. Злиття масла тягне за собою перегрів підстанції і виведення її з експлуатації, в результаті чого знеструмлюються будинки громадян, підприємства, установи і організації. Усунення завданої шкоди потребує значних матеріальних ресурсів і є тривалим у часі. З метою встановлення осіб, причетних до цих крадіжок особовим складом проводиться комплекс заходів.

Керівництво відділу поліції звертається до небайдужих громадян:
- у разі виявлення підозрілих осіб поблизу трансформаторних підстанцій у населених пунктах чи інших місцях розташування, негайно повідомляти до правоохоронних органів;
- осіб, які володіють фактичними даними з приводу вчинених крадіжок трансформаторного масла прохання звернутися до оперативного підрозділу та повідомити про осіб, які причетні, або можуть бути причетні до цих кримінальних правопорушень, а також про місця збуту викраденого майна за телефонами: 102, 2-31-32, 0974598497.
Анонімність гарантується.


Костопільський відділ поліції
Головного управління Національної
поліції в Рівненській області