У Рівному діток з інтернату вчили готувати піцу та створювати екосумки (ФОТО)

article image
Переглядів: 765

У суботу, 7 листопада, на Рівненщині стартував соціальний проект для дітей з неповних чи неблагополучних сімей «HYUNDAI for kids». Дана ініціатива реалізується, аби допомогти дітям розкрити свій внутрішній потенціал, повірити у власні сили та втілити свої мрії в життя.

Відтак, 7 листопада у проекті взяли участь діти з Клеванської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Для них була організована поїздка у місто Рівне, де дітям влаштували серію майстер-класів, а також провели дитячі спектаклі та пізнавальні екскурсії.

 Зокрема, на клеванських школярів спершу чекала казкова вистава «Попелюшка» у Рівненському академічному обласному театрі ляльок. Та справжньою несподіванкою для них стала екскурсія за лаштунки театру та знайомство з роботою творчої театральної команди. А після мініфуршету дітки спробували себе в ролі шеф-кухаря, приготувавши власну піцу та десерт. Крім того, для них провели творчий майстер-клас, де дітлахи створювали оригінальні екоторби з авторськими малюнками та отримали подарунки на згадку від організаторів.

 - Дітям нечасто випадає така унікальна нагода, тому вони дуже зраділи цій соціальній ініціативі, - розповіла директор КЗ «Клеванська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Олена Амельянович. - Для них це справжнє свято, коли вони можуть довести в першу чергу собі, що їхні можливості значно ширші, і відкрити у собі нові таланти. Позбавленим батьківської любові дітлахам важливо відчути підтримку і турботу та переконатися, що вони не одні і що їм допоможуть, особливо у непростий для країни час. Щиро вдячні організаторам проекту, адже завдяки їм діти отримують тверду впевненість у власних силах, розкривають свій потенціал і можуть вкотре посміхнутися та отримати порцію позитиву і радості, - пояснила Олена Амельянович.

 Всього ініціатива вже об’єднала близько 120 дітей з неповних чи неблагополучних сімей із двох областей – Рівненської та Волинської. Зокрема, до проекту вже долучились діти з Тучинської і Клеванської шкіл-інтернатів. А вже наступної суботи – 14 листопада – не менш насичена програма чекає на вихованців Костопільської ЗОШ-інтернату.

 Нагадаємо, що в рамках цього соціального проекту щосуботи впродовж трьох тижнів для вихованців шкіл-інтернатів у Рівненській області організовуватимуться творчі майстер-класи, екскурсії і театральні спектаклі, які допоможуть розкрити внутрішній потенціал дітей, надихнуть і підбадьорять їх у втіленні своїх мрій.