Діти вшанували героїв Майдану

article image
Переглядів: 671

 Пам`ятний вечір, присвячений річниці Євромайдану та Героям Небесної сотні, відбувся 20 листопада 2015 року у Костопільському будинку школярів та юнацтва. Захід розпочався хореографічною композицією «Веселі, брате, часи настали…» у виконанні вихованців хореографічного ансамблю «Натхнення» (кер.І.Ясенчук), який символізував початок змін в Україні та вміння відстояти власну думку. Адже, це були основні вимоги Майдану.

На вечорі-пам’яті були присутні педагоги та вихованці закладу, їх батьки, а також, костопільчани, які побували у Києві «на барикадах» два роки тому – Дмитро Гаврилюк, Павло Домінікін, Олександр Білера, Ігор Мелейчук. Під час свого виступу Павло Домінікін, поділився власними спогадами про доленосні події листопадових днів та зауважив, що саме небайдужість звичайних людей, їх патріотизм та любов до рідного народу, сколихнули всю Україну.

Надзвичайно високий емоційний фон створювали: схвильоване образне слово ведучих, використання відео, слайдів про події 2013-2014 років, фото Героїв Небесної Сотні, вдало підібрані номери художньої самодіяльності у виконанні вихованців вокального ансамблю «Кольорові сни» (кер.І.Салівончик) та фольклорного гурту «Ладовиця» (кер.О.Красун), танцюристів хореографічних ансамблів «Натхнення» (кер.І.Ясенчук) та «Візерунок» (кер.Н.Гаврилюк), вихованців циркової студії «Каскад» (кер.Л.Грицюк), а також, солістів – Артема Хорошева та Софії Варман. На вечорі звучали патріотичні вірші: «Небесна Сотня», «Схилімо голови…» у виконанні Христини Кожарко та Владислави Гаврилюк, вихованок театрального гуртка (кер. Дітлашок З.А.).

Під гімн Небесної сотні «Пливе кача» у виконанні Оксани Красун, Олександри Чумаченко, Анастасії Кривчук у скорботнім мовчанні, зі щемом та молитвами у серці, присутні вшанували усіх Герої Майдану, які поклали свої голови за наше майбутнє. Тих, хто відстоював свободу та боровся за перемогу до кінця. Кульмінаційним моментом заходу стала хореографічна композиція з свічками, які символізували душі, що злетіли у небеса.
Завершився вечір, присвячений річниці Євромайдану піснею «Небесна сотня» у виконанні всіх учасників заходу. Кожен відвідувач БШЮ, також, мав змогу переглянути фотовиставку «Майдан: Як все було…», яка була представлена у фойє закладу.

Революція Гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності та самопожертви. Вона зворушила українців і показала всім, що ми єдиний і незламний народ. Хочеться, щоб про цю сторінку з історії, пам’ятали не тільки дорослі, а й молоде покоління.

Ірина МАРАЧ,
завідувач відділу БШЮ