У Костополі відбулася акція «Українською прикольніше!»

article image
Переглядів: 1042

 9 листопада до Дня української писемності та мови у місті Костополі, на площі ім.Т.Г.Шевченка, відбулась акція «Українською прикольніше!» організаторами якої стали вихованці євроклубу «Глобус» (Карева Олена, Безнюк Діана, Ярош Анастасія, Чмир Юлія, Остапюк Софія, Басюк Вікторія, Вознюк Вікторія, Кондратюк Денис) Костопільського будинку школярів та юнацтва.

Метою акції було довести жителям міста, що спілкуватися українською мовою – це добре, модно і з рештою – прикольно. В ході акції діти запитували у перехожих: чому потрібно говорити українською, чи є ми її носіями, що маємо робити, щоб наша держава стала більш україномовною?

Учасниками акції стали люди різного віку та професій: вчителі загальноосвітніх шкіл міста, продавці магазинів, учні, студенти, пенсіонери, військовослужбовці, а ще, активно долучились діти дошкільного віку.

Мову знають, розуміють, але визнають, що використовують її лише на роботі, під час ділових зустрічей, у навчанні, а у звичайному житті - спілкуються суржиком.

Приємним було те, що жителям міста сподобалась акція. Вихованці неодноразово чули слова подяки і те, як добре, що є така небайдужа молодь. За активну участь, кожен отримав солодкий подарунок, емблему акції та назавжди запам’ятав гасло: «Що спілкуватися українською – прикольно!».


Ірина МАРАЧ,
керівник євроклубу «Глобус»