Telos виступив на арт-пікніку у м.Рівне

article image
Переглядів: 1349

 У якості передмови мушу повідати вам життєву істину: якщо щось має статися – воно станеться. Як би ти від того не тікав – то тебе наздожене з подвоєною швидкістю. Майте собі на увазі.

Тепер рухаюся ближче до теми J
Нещодавно мені в очі втрапив один гурт. Назва йому – Telos. Мушу зізнатися, що моє знайомство з їх творчістю склалося зовсім нещодавно і надзвичайно парадоксально. Парадокс полягає в тому, що медовий голос гурту - Софію Кучер, я бачила вже давненько. Балакала з нею, попиваючи каву, і навіть не уявляла собі з ким розмовляю. Навіть подумати не могла, що вона грає такі чудові речі.
Я можу заприсягтися, що і ви її бачите дуже часто. А запеклі кавомани (кавуни, хе-хе) – чи не щодня. Її рутину займає приготування кави і забезпечення хорошого настрою. Один із таких рутинних днів я і вибрала для балачки з Софією Кучер, відриваючи її часом від роботи і відволікаючи від спілкування з клієнтами (про що я жалкую лише зовсім трошечки)) бо ж було про що поговорити – гурт Telos якраз відіграв акустичний концерт на Арт-Пікніку в м.Рівне. Учасники, відповідно, привезли  купу вражень, якими кортіло поділитися. Софія вже мала що розповісти, тож розмова пішла одразу і невимушено.
-          - Ох, Софіє, прийшла я до тебе потеревенити про життє, музику, плани і історію створення. Розповідай: хто ви, як давно граєте… і навіщо?
-          (Софія) *сміється* - Ну, розповім про створення. Ідея гурту виникла у Паші (Стрілецького), а Telos йому наснилося, бо зателефонував серед ночі і повідомив, що вигадав назву. Він запропонував мені зробити проект, ми записали кавер на пісню гурту Один в Каное «Небо».  Це був, певно, місяць Жовтень. Тож в Жовтні нам виповниться рік)
 
-          - Будемо вітати!) А як вас життя звело всіх разом?
-          - Пашу Стрілецького я знаю не менше трьох років. Ми разом відвідували вокальний гурток «Світанок» в Будинку Школярів та Юнацтва. До речі, три роки назад там ми познайомилися і з нашим третім учасником – ударником Максимом Лабунець, який з нами відносно недавно грає. Ми знали його давненько, але думка про те, що він барабанить, відвідала нас лише нещодавно. Ми одразу ж запросили його «в гості». Тепер він з нами.
 
-          - Кавери – то зрозуміло. А як з власним матеріалом?
-          - Ми спочатку вирішили, що будемо робити тільки якісні кавери («переспівки»). Але тут в один момент на Павла зійшло натхнення і він досить швидко написав пісню «З Тобою». Це сталося десь у Лютому 2015. Ще якийсь час ми її допрацьовували і в процесі вже склався остаточний її вигляд: вирішили, що другий куплет буде відрізнятися від першого по звучанню та мелодії. Дебютували ми з нею на фестивалі «ЧИСТОFEST», у квітні.
 
-          - Трудяги, то за місяць ви випустили вже готову композицію. А інші виступи?
-          - Ну, за свій незначний (поки що) час існування Telos вже встиг двічі відіграти в Рівному, прославити Костопіль, а також відіграти достатню кількість концертів на малій батьківщині, власне.
Софія починає готувати каву. Виглядає як чаклування. Відточеність рухів заворожує, але вона не відволікається від розмови:
   - «Стаж» вокалу у мене 12 років, і з чотирьох років у мене було постійно оце «О СОЛЕ МІОО», та *сміється*
 
-          - А Паша Стрілецький – то єдиний автор текстів до ваших пісень?
-          - Ні, вийшли з-під мого пера тексти до пісень: «Кілометри-відстані» і «Дно». Це поки що їх так мало. Вірші є, але нема резону класти їх на музику і виносити взагалі у гурт, бо….
 
-          - Дуже інтимні?
-          - Так
Кожен задумався про своє і в кав’ярні на певний час зависає мовчанка. Її розряджає хлюпіт молока, яке Софія збиває на Латте. За хвилину цей звук вже починає смішити, і ми обидві заходимося хихотіти. За хвилину Софія вже «оклигала» і продовжила розповідь. Вже у піднесеному настрої:
-          - Гурт працює і напрацьовує матеріал та досвід
 
-          - Вибивається в людеее J Розкажи мені як минув останній виступ Telos на «Арт-Пікніку» у Рівному?
-          - Було надзвичайно приємно виступити там, бо була приємна атмосфера, люди доброзичливі, аудиторія дуже пластична і гарно реагувала на нас, але над усім цим нависає великий жирний мінус – відсутність хоч якого координатора або модератора на акустичній сцені. Ми в Рівному бували і знаємо, як дістатися місця проведення, але все би було набагато страшніше, якби то був наш перший візит до Рівного. Але і з цим можна було миритися і не звертати увагу, якби поставили бодай якогось ведучого. Ми погано орієнтувалися в програмі і весь час сиділи нервові. Добре, що Паша Стрілецький взяв ініціативу у свої руки і оголосив Telos та себе (він має і сольний проект). Це було реально, там виступити, але до біса незручно. Ми собі трохи скористали з того, що звукооператори не знали порядок виходу гуртів – Telos був на сцені більше 30хв і відіграв більше 11 композицій(свої та кавери). Люди дуже тепло відреагували на нас, то було дуже приємно.
 
-          - Підспівували?
-          - Ні, але от в Костополі то вже не рідкість, гурт працює над новим матеріалом, і я можу з упевненістю сказати, що наших поціновувачів чекають гарні новини та новинки. І я щиро дякую тим, хто з Telos, без вашої підтримки це все не вийшло би так добре.
На цьому слові в кав’яреньку набилося людей, як в Рукавичку, і до мене з-за барної стійки пролунало: «О, все, глуши мотори J»
Додому я пішла з бажанням передивитися їх концертні відео і писати цей пост в надії прослухати студійні записи.
Ось є такі талановиті люди, з якими тебе життя зводитиме сотні разів, лиш би ти познайомився з творчими напрацюваннями тої людини. Я рада, що Костопіль проявляє таланти все більше і більше.
Хороша робота, так тримати)