День людей з інвалідністю

article image
Переглядів: 688

 Сьогодні цивілізований світ відзначав міжнародний день інваліда. Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям інвалідів.

У Костополі сьогодні відбувся круглий стіл на тему "Реалії та перспективи інклюзивної освіти в Костопільському районі". Присутні були голова райдержадміністрації, керівники декількох відділів РДА, служби сім`ї та молоді, представники медицини і, звичайно, батьки дітей-інвалідів. Обговорювались можливості отримання освіти дітей з особливостями у звичайних школах.

Про те, як пройшов захід, з якими проблемами доводиться зустрічатись батькам інвалідів, як їм допомагають органи влади та громадські організації, можна буде ознайомитись у новому блозі на "КОСТОПІЛЬ.ІНФО". Блог буде вести громадська організація "Спілка дітей інвалідів "Сонячний промінь".