Екологічний круглий стіл

article image
Переглядів: 1113

Завтра у приміщенні Костопільської міської ради відбудеться круглий стіл на тему «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення екологічних проблем міста Костопіль». Першочерговим питанням буде підготовка до всеукраїнського екологічного фестивалю "ЧИСТОFEST" та акції "Зробимо Україну чистою разом! - 2016". На захід запрошуються представники влади, бізнесу, громадських організацій, журналісти та жителі міста, котрі бажають долучитись до підготовки проекту. Початок круглого столу у п`ятницю 22 січня о 16:00. Зустріч ініціюють представники молодіжної організації "Фундація Регіональних Ініціатив" та ГО "Let`s Do It, Ukraine".

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеться 23 квітня 2016 року з 10:00 по всій території України.

В рамках акції буде проведено: всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи.
Громадська організація “Let’s do it, Ukraine” – учасник загальносвітового руху “Let’s Do It! World”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

В акції беруть участь громадяни України, комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, зірки та лідери громадської думки. У 2015 р. до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

Метою ГО «Let’s do it, Ukraine» і «Зробимо Україну чистою разом!» є :

  • Привити любов громадян до правильного поводження з відходами та сприянню їх подальшої переробки;
  • Створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді;
  • Формування національної свідомості відповідального ставлення до довкілля та активізації її громадянської позиції.
  • Збільшити кількість молоді, залученої до програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня громадянської свідомості молоді України шляхом налагодження системної просвітницької, інформаційної роботи за участю установ, які працюють з молоддю, інститутів громадянського суспільства, молодіжних працівників, волонтерів та засобів масової інформації;
  • Підвищити рівень самоорганізації і самоврядування інститутів громадянського суспільства та їх осередків забезпечити залучення молоді до волонтерства як форми суспільно значущої діяльності вторинної зайнятості
  • Акція має глибоке суспільне значення, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.

Якщо маєте бажання долучитися – заповняйте анкету http://goo.gl/forms/AFeiaKWNLR

Шукаємо:

Координатора по роботі з органами державної влади.
Координатора по роботі з волонтерами
Координатора по роботі з партнерами
Координатора по роботі зі ЗМІ, реклама, соц. мережі (прес-служба)
Фотографа
Відеооператора
Журналіста
Координаторів в районах області та в усіх населених пунктах

Деталі за тел. 0980848230 Людмила Осипчук