Містом розгулює агресивний алабай (відео)

article image
Переглядів: 3484

 У той момент, коли величезний пес накинувся на собаку дрібної породи, поряд проходила мама з дитинкою. Здавалося б, ми часто спостерігаємо сутички тварин на вулицях. Але назвати це "непорозумінням" між собаками - не можливо.

Біля сходів до улюбленої АТО-шниками кристалівської "Кулінарії" переді мною йшла жінка, а за нею пленталась невеличка собака. Точно сказати не можу, чи то була "дворняга", чи "охоронець" приватного подвір`я. Раптом з`явився цей алабай. Наче на здобич, він накинувся на меншого і відразу почав гризти за шию та шматувати.

У той момент поряд проходила жінка з дитиною. Якщо чесно, я вже збирався вхопити дитину, але пес відкинув свою жертву в сторону і сам на декілька метрів відбіг. Після декількох секунд ігнорування криків людей, "теля" знову взявся за дрібного і та почав його догризати. Потім пішов гуляти далі.

Зателефонував у поліцію. Група вже наздогнала пса, коли той був поблизу школи №4. Міліціонер зателефонувавши до двох ветеринарів, приватника та держаного (чи комунального), ніякої допомоги отримати не зміг. Жоден з них не зміг дати інформацію про ймовірних власників, оскільки не мають таких списків. А на те, щоб упіймати пса, відповіли, що не мають відповідного спорядження. Міліціонери кажуть, що у місті нема чітко визначених осіб чи посадовців, котрі повинні у таких випадках невідкладно вживати заходів. А якщо і є, то цього впевнено ніхто сказати не може. Разом з тим, склалась думка в присутніх, що незалежно від того, хто повинен це робити - чи міліціонери чи ветеринари, ні в кого нема на те відповідного оснащення. Хоча, на мою думку, у ветеринара могла б знайтись якась "ружбайка" з транквілізатором.

Разом з правоохоронцями прослідкували за собакою по вул.Лятуринської, а поблизу повороту до парку на вул.Рівненській втратили з поля зору.