Підсумовуючи рік, відкриваємо "Недосказане"

article image
Переглядів: 830

 Протягом усього року відбувалось чимало подій різного характеру. Були і конфлікти із застосуванням зброї, були і культурні заходи, були і вибори... Через брак часу, з міркувань власної безпеки, або ж для уникнення обвинувачень у "замовних передвиборних брудних" матеріалах деякі речі котрі потрапили у об`єктив камери не публікувались. Та люди повинні знати правду, і бачити те, що їм часто не показують, хоча і не завжди приховують...

Протягом найближчих тижнів КОСТОПІЛЬ.ІНФО публікуватиме відео під рубрикою "НЕДОСКАЗАНЕ". Не завжди це буде цікавим, але деякі моменти можуть стати резонансними.

Перше "несказане" відео показує засідання Костопільської районної ради 20 березня 2015 року. У ньому ви побачите:
- виступ ще тоді голови Костопільської РДА Миколи Желєзного,
- вже звичні довготривалі "змагання" на краще знання регламенту сесії райради,
- виступ Віктора Талащука щодо ситуації навколо "малолюбашанського ставка",
- обговорення не багатьом зрозумілих чисел у змінах до районного бюджету, хоча проаналізувавши, можна знайти цікаві моменти,
- про те, як надано в позичку (безоплатно) два приміщення на вул.Сарненська 24а та на вул.Фабрична 2а. До речі, термін позички завершується 31 грудня 2015р.
- і трішки роз`яснень щодо процесу об`єднання територіальних громад у рамках адміністративної реформи, про яку останнім часом мало чути.