Танцювальний марафон

article image
Переглядів: 1092

 Коли у Костопільському будинку школярів та юнацтва організовується черговий концерт, то люди знають, що на сцені на них чекає не простий захід, а справжнє шоу – яскраве, видовищне, з оригінальним сценарієм, костюмами артистів. Знають, що буде неповторне колоритне свято, яке ще довго після його закінчення згадуватиметься й обговорюватиметься вдячними глядачами.

Нещодавно зал Будинку культури був переповнений глядачами. Зібрала всіх гарна подія – танцювальний марафон. Своїми виступами, досягненнями із батьками, гостями та друзями щиро  ділилися талановиті діти, юні танцюристи, які займаються у хореографічних ансамблях «Натхнення»  (кер. Ірина Ясенчук), «Сонях», «Візерунок», «Карамелька» (кер. Наталія Гаврилюк) Костопільського будинку школярів та юнацтва.
Розпочався захід з виступу найменших учасників марафону, вихованців хореографічного ансамблю «Карамелька» (дошкільнята) з танцем «Розбишаки». Яскраві костюми, дитячі посмішки та енергія, які принесли маленькі танцюристи на сцену, панували протягом всього танцювального марафону.
Захід налічував понад 30 різножанрових номерів. Свято було радісним і водночас сумним, адже були присутні випускники, вихованці хореографічного ансамблю «Натхнення». За багаторічну наполегливу працю, творчий потенціал та відданість закладу їм було вручено свідоцтво про позашкільну освіту, затверджене Міністерством освіти і науки України, а також грамоти за активну участь у життєдіяльності колективу. Урочисту церемонію вручення проводила директор БШЮ Зінаїда Антонівна Дітлашок. У своєму виступі вона побажала всім міцного здоров’я, добробуту, успіхів, миру і спокою, подальших звершень на благо нашої держави, обов’язково залишатися й надалі відданими та творчими. 
Тепло, ніжно, по-материнськи звернулася до своїх випускників керівник ансамблю Ірина Ясенчук, яка кожного відзначила добрим словом, дала гарні настанови на майбутнє. Естафета магічного танцю символічно перейшла у чуттєвій та інтимній атмосфері – старші вихованці ансамблю передавали по колу свічку як знак продовження творчого життя «Натхнення».
Свято не вдалося б таким ефективним без батьків вихованців, без їхньої опіки, турботи та піклування не тільки про власних дітей, а й про колектив загалом. За їх відданість та активність чимало з них було нагороджено подяками від імені директора.
Багато теплих слів прозвучало на адресу керівників танцювальних колективів, Ірини Ясенчук та Наталії Гаврилюк, які змогли згуртувати навколо себе  дітей, прищепити їм любов до танцю, знайти талановитих і тих, які мають так звану Божу іскру. За їх працю директор вручила грамоти, діти дарували квіти.  Не були б свята такі гармонійні без вдалого музичного оформлення, за яке відповідає акомпаніатор Микола Мельник, і на танцювальному марафоні він отримав за це свою подяку.
У ритмі танцю швидко промайнули заплановані три години концерту. Як його оцінили глядачі? По закінченні вони аплодували стоячи і ще довго не відпускали зі сцени справжній зорепад талантів. Щирі посмішки та сльози щастя бриніли на очах багатьох, хто прийшов на святого того дня. Це і свідченням наполегливої праці не тільки керівників, а й цілого колективу закладу. У марафоні взяло участь 180 учасників різного віку.
Родзинкою свята став сюрприз від батьків вихованців хореографічних колективів – святкові торти з феєрверками, а також за активну участь у марафоні, результативну роботу у  колективі, за гармонійний розвиток особистості кожен вихованець був нагороджений грамотою своїм керівником.
 Танцювальний марафон вдався на славу. Сподіваємося, що наші танцюристи й надалі радуватимуть всіх своїми новими постановками, виступами, перемогами.
 
 
 
Ірина МАРАЧ,
культорганізатор Будинку школярів