У нас в гостях «Сонячний промінь»

article image
Переглядів: 1302

 27 жовтня 2015 року у приміщенні Костопільського будинку школярів та юнацтва відбувся благодійний захід «Подорож у Країну дитячих мрій та посмішок» для громадської організації «Спілка батьків дітей-інвалідів "Сонячний промінь".

Програма свята була насиченою та цікавою. Казкові герої Пеппі та Смайлик, Клоуни Тяпа та Шляпа провели різноманітні конкурси, ігри, змагання із залученням не тільки дітей, а і їх батьків.

Радість, безпосередність, захоплення – саме ці емоції у гостей викликали виступи вихованців вокальних та хореографічних колективів закладу (хореографічний ансамбль «Натхнення» (кер.І.Ясенчук), хореографічний ансамбль «Візерунок», кер.Н.Гаврилюк), фольклорний гурт «Ладовиця» (кер.О.Красун), а також зразкової циркової студії «Каскад» (кер. Л.Грицюк). Родзинкою благодійного заходу став майстер-клас по виготовленню декоративних птахів, який підготували керівники декоративно-прикладного мистецтва (Стасюк Н.В., Савич Ж.В., Рябкова Н.М., Лис О.А.).

Також учасники фотографувалися та отримали на пам`ять моментальне фото з тими, хто прийшов подарувати їм гарний настрій. По закінченню заходу, діти, поласували солодощами, які люб’язно надала власник магазину «Живчик» Олена Мних.

Хочеться вірити, що сонячні промінчики доброти та милосердя наших вихованців та педагогів зігріють серця цих дітей, вселять надію у душі їх батьків. Чекаємо наступної зустрічі!


Ірина МАРАЧ,
завідувач відділу БШЮ