В Костополі відбудеться турнір по Dota2

article image
Переглядів: 1413

 У той час, коли на Рівненщини шанувальники комп’ютерних ігор Dota2, World of Tanks, Counter Strike проводять години за комп’ютером вважаючи це просто за розвагу, у всьому цивілізованому світі ці ігри вже давно стали дисциплінами кібер-спорту. Деякі міжнародні змагання мають по декілька десятків мільйонів доларів США призового фонду, а окремих команд-учасниць підтримують такі світові бренди як “Monster Energy”, “T-Mobile”, “Asus”.

Творче об’єднання «КЄДИ» планує організацію серії турнірів однієї з найвідоміших комп’ютерних ігор «Dota 2». Метою проведення змагань є популяризація явища кібер-спорту у Рівненській області.

Перший турнір запланований серед аматорських команд Костопільського району. Призовий фонд виріс до 2500 гривень і зростає. Для того щоб турнір відбувся організатори повинні зібрати мінімум вісім команд-учасниць. До участі допускають команди, до складу яких повинні увійти не менше трьох гравців з Костопільського району, включаючи капітана команди.

Для участі у першому етапі команди повинні заповнити реєстраційну анкету за посиланням: http://goo.gl/forms/Kjb4nR9XhU та зробити внесок у призовий фонд 150грн.

З деталями турніру можна ознайомитись на сторінці проекту у соц.мережі VK.COM https://vk.com/iludius

Змагання заплановані у 3 етапи:
• Місцевий (серед команд Костопільського району);
• Міжрайонний (серед команд Костопільського, Березнівського та Сарненського районів);
• Обласний (серед команд Рівненської області)

У кожному турнірі братимуть участь аматорські команди з 5 гравців. Очікується близько 50 команд-учасників з різних частин регіону. Фінальні матчі етапів будуть транслюватись у прямому ефірі за допомогою онлайн-сервісів. Нагородження переможців будуть відбуватись на урочистих заходах у м.Костопіль. Турніри будуть тривати орієнтовно протягом 3 місяців.