Встановлено місце перебування зниклого малолітнього

article image
Переглядів: 806

 11 листопада до Костопільського відділу поліції звернулася 29-річна жителька м. Костопіль про зникнення її 10-річного сина, учня однієї з місцевих шкіл. Зі слів заявниці, хлопець зранку велосипедом поїхав на заняття і після їх закінчення додому не повернувся. Зв’язок із сином відсутній, адже мобільний телефон він залишив вдома.
Працівниками відділу поліції встановлено, що хлопець на уроках був відсутній, знайомі, друзі, родичі його не бачили.

За наслідками проведених пошукових заходів місце перебування малолітнього встановлено. Хлопець опинився на автовокзалі «Чайка», що в м. Рівне. У супроводі працівників Костопільського відділу поліції живого та неушкодженого підлітка доставили і передали батькам.

Хлопець пояснив, що замість занять він вирішив покататись на велосипеді і подивитись на живу рибу, яка продається поблизу ставу в с. Забороль Рівненського району. Самостійність хлопцю сподобалась і він вирішив їхати до обласного центру на каток у ТРЦ «Екватор», але самовільну прогулянку перервали правоохоронці.

Сім’я «мандрівника» є багатодітною і характеризується позитивно. Батьки виховують дев’ять неповнолітніх дітей. Таку вільну поведінку їх син дозволив собі вперше. Клімат у сім’ї дружелюбний, тому внутрішньо сімейні відносини не стали причиною неслухняності підлітка.


Старший інспектор
Костопільського відділу поліції
Олена Войтович