Завтра Костопіль прощатиметься з Русланом Салівончиком

article image
Переглядів: 3156

Руслан Салівончик - капітан міліції, що воював у рядах батальйону "Херсон", загинув під час виходу з "котла" під Іловайськом. У суботу о 11:30 заплановане народне прощання з бійцем біля пам’ятника Т.Шевченку.

Сайт Костопільської РДА пише:
"Із сумом повідомляємо, що наприкінці серпня у зоні проведення антитерористичної операції в районі м. Іловайська Донецької області під час спроби вийти з оточення, так званим «зеленим коридором», загинув боєць батальйону особливого призначення «Херсон» капітан міліції Руслан Сергійович Салівончик. Ця відважна людина – наш земляк, що народився та виріс у місті Костополі. Навчався у Запорізькому юридичному інституті. Після закінчення навчання прийшов працювати до Каховського райвідділу міліції у сектор карного розшуку. Його поважали колеги, добре знали жителі міста. З початком проведення на Сході України антитерористичної операції він не міг залишатися осторонь та записався добровольцем у батальйон патрульної служби особового призначення «Херсон».

Руслан Салівончик із честю виконав свій службовий та громадянський обов`язок, не покинув поле бою, віддав своє життя заради миру в Україні.

У Руслана Салівончика залишилась семилітня донечка.

Керівництво району висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Він назавжди залишиться для нас прикладом мужності, героїзму та самопожертви.

Прощання із загиблим відбудеться 6 вересня об 11 год. 30 хв. біля пам’ятника Т.Г. Шевченку у місті Костополі.

Із метою вшанування пам`яті РУСЛАНА СЕРГІЙОВИЧА САЛІВОНЧИКА, а також усіх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу – учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та  мирних жителів, що стали жертвами терористів на сході України, 6 та 7 вересня 2014 року оголошено Днями жалоби  у Костопільському районі.

У Дні жалоби на підвідомчій території органів державної влади, установ, організацій приспустити Державний Прапор України, забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, графіка спортивних змагань, радіопередач."