Завтра відзначатимуть День Гідності та Свободи

article image
Переглядів: 642

 У суботу на майдані Т.Г.Шевченка відбудеться Народне віче, із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Початок заходу запланований о 15:00  за участі керівництва району та міста, депутатського корпусу, представників політичних та громадських організацій, громадськості.

По завершенню Народного віче о 15 год. 45 хв. від майдану Т.Г.Шевченка до меморіалу «Героям України» проводитиметься Марш Гідності та Свободи.

Запрошуються костопільчани та гості міста долучитися до урочистих заходів. На сайті райдержадміністрації усіх просять принести з собою свічки-лампадки.

ДОВІДКА:
День Гі́дності та Свобо́ди
— свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. Сьогодні, 13 листопада 2014 року, Президент  Петро Порошенко підписав укази, згідно з яким українці щорічно 21 листопада відзначатимуть День гідності і свободи, а 22 січня – День соборності.

Нагадаємо, 21 листопада в Україні почався Євромайдан. Це сталося після того, як уряд Миколи Азарова вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.