Горизонту 35. Підсумки турніру (відео, радіо)

article image
Переглядів: 693

23-24 січня у Костопільській ДЮСШ, з нагоди 35-річчя футбольного клубу «Горизонт», проходив ветеранський турнір з футзалу. Змагання були суто символічними, адже більшість учасників з’їхались побачити давніх знайомих та друзів. Цікаво було спостерігати, як гравці з різних команд під час матчів не рідко висловлювались в сторону опонентів та суддів ненормативною лексикою. Але, як тільки гра закінчувалась, всі образи ніби вітром здувало, натомість, футболісти з посмішками згадували минуле та ділились враженнями про реалії спортивного сьогодення.

У змаганнях взяли участь 8 команд з різних міст області . У першому етапі учасники були поділені на дві групи:
1) Костопіль, Кузнецовськ, Рокитне, Сарни
2) Березне, Володимирець, Дубровиця, Радивилів.

У наступне коло виходили по дві команди з кожної групи за системою так званих «золотих очок». Відтак, по результатам першого дня змагань, далі пройшли Костопіль, Кузнецовськ, Березне та Радивилів. Результати фінального дня:
Костопіль – Березне 2 : 1
Кузнецовськ – Радивилів 0 : 0
Костопіль – Радивилів 1 : 2
Кузнецовськ – Березне 2 : 2

Тож переможцем став Кузнецовськ Другими місце зайняли березнівчани, а третє – радивилівці. Кращим гравцем турніру визнали Володимира Штиня (Кузнецовськ). Кращий воротар – Віталій Случак (Костопіль). Найдосвідченіший гравець – Віктор Галушко (Березне). Також за вагомий внесок у розвиток футболу на Рівненщині був відзначений член асоціації спортивних журналістів Юрій Лисецький.

На урочистостях турніру були присутні представники влади, нинішні та колишні футбольні функціонери, представники титульного спонсора заходу, компанії «Swisspan Limited» та інші партнери.

Протягом усього турніру у спортшколі діяла виставка фотографій, на яких відображена історія костопільського футболу. Про те, коли ці фото були зроблені та які особистості на них присутні розповів Юрій Лисецький.

Про турнір, у своєму інтерв`ю для радіомовлення, розповів один із організаторів заходу Олександр Воробей

Декілька відео матчів другого кола змагань 24 січня:

 Пропонуємо шанувальникам футболу переглянути фотогалерею турніру ГОРИЗОНТУ 35