Пекельний футбол

article image
Переглядів: 1439

 У шостому турі команда Малої Любаші скориставшись відпочинком футболістів Мирного перемогла в напруженому поєдинку в Мидську місцевих футболістів з рахунком 4:3 і наздогнали мирненчан турнірній таблиці. Третя команда першості – звіздівчани, з великими потугами перемогли в Деражному, з рахунком 2:1. Команда райцентру дала бій в Постійному перемігши з рахунком 4:2. Було зареєстровано також 2 нічийних результати. Так команди Головина та Дюксина розійшлись з нічийним рахунком 2:2, найбільше ж забитих м’ячів вболівальники побачили в Злазному, де в поєдинку з великолюбашанцями був зафіксований рахунок 5:5.

У сьомому турі найбільшу увагу вболівальників привернула зустріч лідерів в Малій Любаші і хоча господарі перемогли з рахунком 3:1, матч тримав в напрузі глядачів до фінального свистка, якщо перевести на футбольний жаргон, то долю матчу вирішили «три точки і кочка». Проте, саме такий футбол сподобався фанатам, що ж до перепетій матчу, мушу зупинитися на одному моменті з другого тайму, коли гравець ФК «Мирне» опинився на газоні після контакту з футболістом господарів і потребував, як виявилось невідкладної(!) медичної допомоги. Команда господарів спокійно продовжувала атакувати, а арбітри зустрічі, досить шановані в футболі люди, лише після втручання вболівальників зупинили матч, в результаті гравець мирненчан був замінений, адже отримав серйозне ушкодження. Зупиняюсь на цьому моменті недаремно. З натяком на майбутнє суддівство, щоб люди зі свистком зрозуміли, що хоча футболісти ФК «Мирне» талановиті й працелюбні, вони все ж живі люди, а не роботи чи кіборги. Таке нехтування футбольними правила, не доведи Господь, може призвести й до трагедії, а там дивись і до кримінального кодексу недалеко.

Щодо інших результатів цього туру, то звіздівчани зіграли в нічию 3:3 в Дюксині. Команда Мидська отримала технічну перемогу над деражнівцями, великолюбашанці розійшлися миром з командою Головина 2:2, а злазненчани перемогли Постійне 2:1.

Читайте також: Перебіг чемпіонату району з футболу

Тепер щодо заголовку, він не випадковий і стосується тих представників команд, які на установчому зібранні з піною у рота відстоювали думку про початок матчів о 13 годині, що в теперішній час за максимальної температури повітря і є фактично пеклом. Можливо, варто хоча б тепер згадати про раціональніші пропозиції, які там були і на період спеки переносити матчі на 15 чи 16 годину, а не знущатися й надалі над футболістами?

Щодо матчів восьмого, то центральним буде поєдинок в Костополі, на якому ФК Костопіль прийматиме футболістів Малої Любаші.

Юрій Лисецький

bandershtat640