Пекельний футбол 2 або футбольний геноцид

article image
Переглядів: 1724

 В дев’ятому турі команда Малої Любаші з рахунком 7:3 перемогла Злазне. Звіздівчани з рахунком 7:2 перемогли в Великій Любаші. Футболісти Постійного з рахунком 4:3 здолали команду Дюксина. В Мидську, де місцеві футболісти приймали команду Мирного було зафіксовано рахунок 6:5.

В десятому турі малолюбашанці зміцнили своє лідируюче становище перемігши команду Головина 7:0. П’ять сухих м’ячів влетіли в ворота команди Мидська в Костополі. Мінімально 1:0 великолюбашанці перемогли в Постійному, а команда Мирного до середини другого тайму гідно трималася в Звіздівці, та в кінці зустрічі наслідки «мидського побоїща» дали свій закономірний результат і команда братів Грибів закономірно перемогла 4:1. Напевно читачі звернули увагу на відсутність результатів команди Деражного, з чого випливає висновок, що команда Деражного зникла з футбольної карти Костопільщини.

Що ж до двох поразок Мирного – мусимо зупинитись детальніше складається враження неначе спрацьовує чіткий сценарій по знищенню ФК «Мирне», адже те, що зробили з цією командою в Мидську інакше, як футбольним геноцидом не назвеш. Спочатку арбітр вивів на поле команди без медпрацівника, а потім гравці господарів побачивши відсутність замін у гостей почали планомірно виводити з ладу гравців суперника. При спробі гостей зійти з поля арбітр пригрозив поразкою. Красномовним є фотофакт: на знімку на футбольному газоні, втрачаючи свідомість гравець ФК «Мирне», а над ним «шаман-арбітр» та «консиліум футболістів-екстрасенсів», які звертають свої прохання чи то до Бога чи до потойбічних сил. При відсутності медика, це зазвичай мало допомагає, особливо в майже 40-градусну спеку та ще й за 50 км від сякої-такої районної лікарні. Отже результат в підсумку закономірний – якби Мирне не грало перемога їм не «світила» аж ніяк, а добити команду, пів складу якої грає на одній нозі, в Звіздівці було справою техніки. Хто і як спланував таку розправу над командою, звичайно, розсудить час, керівництво ж районної федерації футболу стали такими собі футбольними міні-януковичами, які самі пишуть футбольні закони і самі ж перші їх порушують. Мирненчани на це і протест не писали, але у випадку коли ці футбольні ігрища доведуть до трагедії, навіть ці матеріали у прокурора будуть першим свідченням, що саме ФК «Мирне» першими били у всі дзвони про злочинну бездіяльність футбольних функціонерів. Заодно цей матеріал є звернення до Михайла Кривка, може хоч він, як голова обласної федерації футболу доведе своїм районним колегам, що положення і регламент чемпіонату це є наша футбольна конституція і порушувати її не дано нікому.

Юрій Лисецький,
член асоціації спортивних
журналістів України