В футболі важлива не лише форма

article image
Переглядів: 1290

ФК «Костопіль» приймав команду Малої Любаші. Вболівальників цікавило зразу декілька питань, але найголовнішими були два: чи зможуть господарі поля, зважаючи на перерву в чемпіонаті області, сконцентруватись на першості району і покращити своє турнірне становище та чи зникне останній нуль в графі поразки турнірної таблиці, який був у команди гостей, забігаючи на перед скажу що відповіді на обидва питання позитивні. У другому таймі був момент коли рахунок досяг розгромного 4:0 (це ще костопільчани не реалізували пенальті, але малолюбашанці не опустили руки, і граючи другий тайм вдесятьох, через вилучення) володіли ініціативою і планомірно атакували ворота господарів, які в свою чергу гостро контратакували. Зусилля команди з Малої Любаші не були марними, двічі воротар костопільчан, який в цьому матчі демонстрував чудеса реакції, змушений був витягати м’яча з сітки власних воріт, отже рахунок 4:2 на користь ФК «Костопіль».

Цим результатом відразу скористалися мирненчани, щоб повернутись наверх турнірної таблиці. В домашньому матчі з командою Деражного вони не залишили жодного шансу гостям, переконливо перемігши з рахунком 7:2, до речі, дивлячись на гру гостей, багато хто дивувався їхньому турнірному становищу, висловлю і своє припущення з цього приводу – причина невдач деражненців, скоріше всього криється в площині морально-психологічній, адже по ігровим кондиціям вони виглядають досить пристойно. Третя команда чемпіонату звіздівчани лише в першому таймі відчували гідний спротив суперників, команди Мидська/Стидня, в другому переконливо «дотиснули» гостей, в підсумку 5:1. В новій футбольній формі, яку подарував їм перший заступник голови облради Олександр Данильчук на день християнського свята Петра і Павла, вийшли на поле в Головині футболісти Постійного, та цей факт аж ніяк не збентежив господарів, які тричі примусили капітулювати воротаря гостей, натомість у власні ворота пропустили лише один м’яч, отже 3:1. В Дюксині, не дивлячись на впертість та непоступливість команди Великої Любаші у цікавому та напруженому поєдинку мінімальну перемогу святкували господарі 1:0.